зразок заяви, щоб розбити на платежі

Ірина3696

Форумчанин
Реакции
60
Баллы
158
Ваш пол
Женский
Доброго дня. Виникло таке питання, Швидка готівочка, написали що готові закрити за тіло. Але наразі немає коштів. І от сіла і прорахувала свої можливості, і розумію що для того щоб закрити, я можу на протязі місяця розбивши тіло на частини. Може в когось є зразок заяви, про те щоб розбити на платежі?

Ірина3696

Форумчанин
Реакции
60
Баллы
158
Ваш пол
Женский
Ну в ответ просто напишите, что смогу тогда и тогда оплатить.
Только обязательно потребуйте гарантийное письмо с теми условиями, что Вы им изложите.
Тобто, лист я можу написати довільно?

Ірина3696

Форумчанин
Реакции
60
Баллы
158
Ваш пол
Женский
Вы только ж без гарантийного письма от них не вздумайте платить.
Я вказала їм, щоб укрпоштою надали мені гарантійний лист, а після сплати щоб надіслали довідку про закриття. думаю правильно зробила

Ololo

Форумчанин
Реакции
28
Баллы
343
Ваш пол
Женский
Доброго дня. Виникло таке питання, Швидка готівочка, написали що готові закрити за тіло. Але наразі немає коштів. І от сіла і прорахувала свої можливості, і розумію що для того щоб закрити, я можу на протязі місяця розбивши тіло на частини. Може в когось є зразок заяви, про те щоб розбити на платежі?
Договір заключали на віділенні? Заскільки часу запропонували закрити за тіло?

Ірина3696

Форумчанин
Реакции
60
Баллы
158
Ваш пол
Женский
Договір заключали на віділенні? Заскільки часу запропонували закрити за тіло?
Доброго дня. Договір заключала онлайн. Просрочка з червня. Перший раз запропонували в кінці серпня. Ось це другий раз запропонували, то я підрахувала свої можливості, зрозуміла що не можу закрити відразу, написала їм листа (довільної форми), і домовилися з ними про те щоб сплатити частинами тіло.

Ololo

Форумчанин
Реакции
28
Баллы
343
Ваш пол
Женский
А хто в курсі може готівочка закрити за тіло +50 від тіла? Якщо заключали договір на віділенні?

Ірина3696

Форумчанин
Реакции
60
Баллы
158
Ваш пол
Женский
А хто в курсі може готівочка закрити за тіло +50 від тіла? Якщо заключали договір на віділенні?
Дивіться. У мене сума рівно те що брала те і віддаю. Почекайте з часом, спокійно тіло віддасте.

Ololo

Форумчанин
Реакции
28
Баллы
343
Ваш пол
Женский
Дивіться. У мене сума рівно те що брала те і віддаю. Почекайте з часом, спокійно тіло віддасте.
Просто не знаю бо труколер стоїть може і дзвонять. Але брала на віділенні 2тис. А хочуть вже 10тис.

Ірина3696

Форумчанин
Реакции
60
Баллы
158
Ваш пол
Женский
Просто не знаю бо труколер стоїть може і дзвонять. Але брала на віділенні 2тис. А хочуть вже 10тис.
У мене теж 2 тисячі. Почекайте ще. У Вас були пролонгації?

Alena313541

Форумчанин
Реакции
617
Баллы
473
Ваш пол
Женский
якщо можна, мені теж. хочу з таліонами переговори

Сверху Снизу