• Новые темы в этом разделе публикуются автоматически при добавлении файла в раздел Ресурсы. Ручное создание новых тем невозможно.
Заява про зняття арешту з заробітної банківської картки

Заява про зняття арешту з заробітної банківської картки 2020-09-03

Нет прав для скачивания

Yuristo2020

Юрист
Реакции
1087
Баллы
5228
Ваш пол
Женский
Yuristo2020 добавил(а) новый ресурс:

Заява про зняття арешту з заробітної банківської картки - Зразок Заяви до виконавця про зняття арешту з заробітної банківської карти

Зразок Заяви до виконавця про зняття арешту з заробітної банківської карти

Узнать больше об этом ресурсе...

Botbara

Форумчанин
Реакции
128
Баллы
343
Ваш пол
Мужской
Документ действительно подействовал на частного исполнителя. Арест снял в тот же день когда получил письмо.

Prorokjkee

Форумчанин
Реакции
167
Баллы
343
Ваш пол
Мужской
Интересует этот пункт
Додатки:
1. Договір про відкриття рахунку з/п проекту.

Где его взять? на работе в бухгалтерии? Или хватит просто выписки что на карту приходит зарплата? (от приватбанка)

Елена2602

Читатель
Реакции
1
Баллы
3
Ваш пол
Женский
Добрый вечер. Арестовали целевой социальный счёт. Частный исполнитель Дорошкевич не выходит на связь ни по телефону, ни по почте, нигде и никак. Это заявление поможет с ней связаться и достучаться до нее?

Advokat Ukraine

Адвокат
Юрист
Реакции
620
Баллы
2173
Ваш пол
Мужской
Документ действительно подействовал на частного исполнителя. Арест снял в тот же день когда получил письмо.
Хто виконавець? Знаю про іншу практику, що не реагують на такі заяви, арешти не знімають

Yuristo2020

Юрист
Реакции
1087
Баллы
5228
Ваш пол
Женский
якщо не задовольняють Заяву, можна написати Скаргу на дії виконавця
по моїй практиці, всі виконавці дані заяви розглядають та знімають арешт з вищезазначених рахунків
був лише 1 випадок з ПВ Дорошкевич, але після розгляду скарги - протягом 2-х днів арешт зняли з рахунку (крім цього, всі подальші документи ПВ Дорошкевич почала надавати вчасно - до 5 робочих днів)

Advokat Ukraine

Адвокат
Юрист
Реакции
620
Баллы
2173
Ваш пол
Мужской
по моїй практиці, всі виконавці дані заяви розглядають та знімають арешт з вищезазначених рахунків
був лише 1 випадок з ПВ Дорошкевич, але після розгляду скарги - протягом 2-х днів арешт зняли з рахунку (крім цього, всі подальші документи ПВ Дорошкевич почала надавати вчасно - до 5 робочих днів)
В мінюст скаргу писали?
Надайте доказ, письмову відповідь на вашу скаргу!?

Yuristo2020

Юрист
Реакции
1087
Баллы
5228
Ваш пол
Женский
В мінюст скаргу писали?

Надайте доказ, письмову відповідь на вашу скаргу!?
так
який доказ?
розблокований рахунок Клієнта???
чи вчасно-надіслані документи ПВ Дорошкевич?? :scratch_one-s_head:

Advokat Ukraine

Адвокат
Юрист
Реакции
620
Баллы
2173
Ваш пол
Мужской
так
який доказ?
Те, що виконавці в більшості випадків дають відповідь вчасно, зокрема за адвокатським запитом відомо.
За кожним зверненням має бути письмова відповідь, не надання відповіді порушення закону, надайте письмове підтвердження, що за вашою скаргою виконавець зняв ареш з рахунку? Чи повідомив вас, що вчине дії на зняття арешту з рахунку?
так
який доказ?
Тим більше на скаргу, вам обов’язково мали б відповісти письмово!?
так
який доказ?
Вы не написали куди скаргу на виконавця писали щодо не розблокування рахунку?

Yuristo2020

Юрист
Реакции
1087
Баллы
5228
Ваш пол
Женский
Те, що виконавці в більшості випадків дають відповідь вчасно, зокрема за адвокатським запитом відомо.
За кожним зверненням має бути письмова відповідь, не надання відповіді порушення закону, надайте письмове підтвердження, що за вашою скаргою виконавець зняв ареш з рахунку? Чи повідомив вас, що вчине дії на зняття арешту з рахунку?

Тим більше на скаргу, вам обов’язково мали б відповісти письмово!?

Вы не написали куди скаргу на виконавця писали щодо не розблокування рахунку?
На жаль про відповідь мені не відомо, оскільки Клієнт наразі, близько 3 місяців, не знаходиться за адресою, яка була вказана у Скарзі, та не має можливості отримувати поштову кореспонденцію
При отриманні відповіді - я обов'язково Вам повідомлю, оскільки для Вас, як я зрозуміла, дана Відповідь має дуже велике значення)
Я думаю, що суттєвим доказом по справі є те, що протягом місяця ПВ Дорошкевич не знімала арешт з рахунку, на який Клієнту надходила заробітна плата, а після подання скарги, зняла арешт протягом 2-3-х днів
PS: Я завантажила данну Заяву для того, щоб люди могли використовувати її як шаблон для подання Заяви до виконавця про зняття арешту з окремих видів рахунків, проте, якщо у Вас виникла зовсім інша практика (коли Вам не задовольняють Заяви даного виду), стосовно зняття арешту з окремих видів рахунків, можете також використовувати даний шаблон Заяви :smile:

Advokat Ukraine

Адвокат
Юрист
Реакции
620
Баллы
2173
Ваш пол
Мужской
На жаль про відповідь мені не відомо, оскільки Клієнт наразі, близько 3 місяців, не знаходиться за адресою, яка була вказана у Скарзі, та не має можливості отримувати поштову кореспонденцію
При отриманні відповіді - я обов'язково Вам повідомлю, оскільки для Вас, як я зрозуміла, дана Відповідь має дуже велике значення)
Я думаю, що суттєвим доказом по справі є те, що протягом місяця ПВ Дорошкевич не знімала арешт з рахунку, на який Клієнту надходила заробітна плата, а після подання скарги, зняла арешт протягом 2-3-х днів
PS: Я завантажила данну Заяву для того, щоб люди могли використовувати її як шаблон для подання Заяви до виконавця про зняття арешту з окремих видів рахунків, проте, якщо у Вас виникла зовсім інша практика (коли Вам не задовольняють Заяви даного виду), стосовно зняття арешту з окремих видів рахунків, можете також використовувати даний шаблон Заяви :smile:
Не існує ніяких видів рахунків як ви пишете, банки не відкривають спеціальні рахунки, всі рахунки у фіз. осіб загальні на які будь-хто може зараховувати кошти.

Yuristo2020

Юрист
Реакции
1087
Баллы
5228
Ваш пол
Женский
Не існує ніяких видів рахунків як ви пишете, банки не відкривають спеціальні рахунки, всі рахунки у фіз. осіб загальні на які будь-хто може зараховувати кошти.
окремі види рахунків, я мала на увазі - зарплатні, пенсійні, тощо (стосовно назви Заяви)

Alena

Форумчанин
Реакции
156
Баллы
913
Ваш пол
Женский
А что написать если на карту социалка идёт?

Dark_Mesiah

Форумчанин
Реакции
758
Баллы
523
Ваш пол
Мужской
Botbara, дак а исполнитель кто?

Dark_Mesiah

Форумчанин
Реакции
758
Баллы
523
Ваш пол
Мужской
Botbara, отправил тоже ему, со всеми додатками что он хотел, пока не снял. Подождем.

Сверху Снизу