Вивід грошей з «WebMoney» є кримінальним злочином

• Автор темы Tarass
  • Дата начала
  • Ответы 32
  • Просмотры 951

zerodzip

Форумчанин
Реакции
2453
Баллы
698
Ваш пол
Мужской
За продажу фашистских карбованцев нумизматов ещё не трогают?

UkraineP55-100Karbowanez-1942-donatedmjd_f.jpg

Yurist

Юрист
Реакции
5605
Баллы
1648
Ваш пол
Мужской
почитал приговор.
это больше похоже на показуху-заказуху.
дабы не повадно было...
идет гибридная война все таки!
Frank страна не Шапито!
не нравиться - чемодан, вокзал, Рассея!

Admin

Команда форума
Администратор
Решения
2
Реакции
63108
Баллы
7440
Ваш пол
Мужской
почитал приговор.
это больше похоже на показуху-заказуху.
дабы не повадно было...
идет гибридная война все таки!
Frank страна не Шапито!
не нравиться - чемодан, вокзал, Рассея!
Я непонятно написал чуть выше?

Yurist

Юрист
Реакции
5605
Баллы
1648
Ваш пол
Мужской

Olko

Форумчанин
Реакции
271
Баллы
443
Ваш пол
Мужской
На сколько я понял, эти клоуны осудили чувака не за вывод, а за обнал.
Это разные вещи. Чувака попалили за "бизнес" на обмене.
Вывод делается через обменник, деньга поступает на карту просто тупо переводом.
Операция обмена происходит внутри системы.
Ни однин мусор не сможет к ней получить доступ.
А тут типа услуги вывода в нал.

Короче не страна, а гребаное шапито. :facepalm:
Абсолютно з Вами згоден!!!
:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Не в курсе, как они сейчас работают. Да то не принципиально. Можно и другую ПС использовать.
Их сейчас хватает.
Саме так вони і працюють! Pay only, тобто витрачати можна (зі своєї картки), а отримувати кошти на свою картку через PayPal ні, неможливо!!! І це дуже навіть принципово, оскільки PayPal є стандартом платіжних систем, багато солідних сервісів працюють виключно з PayPal і наявність повносправної данної платіжної системи є індикатором економічного розвитку і економічних свобод!!! Але маємо те, що маємо!!!

Последнее редактирование:

Admin

Команда форума
Администратор
Решения
2
Реакции
63108
Баллы
7440
Ваш пол
Мужской
Olko, с пайпалом я не работал.

Игнат1991

V I P
Реакции
5215
Баллы
678
Ваш пол
Мужской

fargo

Команда форума
Модератор
Реакции
37341
Баллы
2853
Ваш пол
Мужской

Саме так вони і працюють! Pay only, тобто витрачати можна (зі своєї картки), а отримувати кошти на свою картку через PayPal ні, неможливо!!! І це дуже навіть принципово, оскільки PayPal є стандартом платіжних систем, багато солідних сервісів працюють виключно з PayPal і наявність повносправної данної платіжної системи є індикатором економічного розвитку і економічних свобод!!! Але маємо те, що маємо!!!
как по мне пайер самый нормальный кошель....

Игнат1991

V I P
Реакции
5215
Баллы
678
Ваш пол
Мужской
тыщу лет вебмани не юзал)) но это вроде самый мелкий кошелек?
Нет, это минимум формальный аттестат. Самый маленький-это аттестат псевдонима, но с него нет возможности вывести.

Olko

Форумчанин
Реакции
271
Баллы
443
Ваш пол
Мужской
как по мне пайер самый нормальный кошель....
Я теж ним користуюсь, але PayPal це PayPal!!! І тут нічого не зробиш! Коли ти кажеш - А в нас PayPal не працює, то з іншої сторони читаєш німе запитання - а з якої країни ви взагалі, ви там на пальмах живете досі, чи що???

Холодильник

Форумчанин
Реакции
417
Баллы
168
Ваш пол
Мужской

Вже два роки слідкую за новинами про PayPal. В новинах різні обіцянки, але, на жаль, процес стоїть. Я отримую додатковий прибуток з онлайн ігри, але часто мені приходиться багато втрачати на продажах, тому що 95% всіх угод в інтернеті проводиться через PayPal. Коли ж все таки PayPal запрацює в повному обсязі... Можливо Ви порекомендуєте швидкі, та надійні способи отримання коштів з-за кордону. Я коростуюсь paysend, іноді ding, але ding це поповнення мобільного номера по всьому світу і там велика комміссія.

Последнее редактирование:

Olko

Форумчанин
Реакции
271
Баллы
443
Ваш пол
Мужской
Вже два роки слідкую за новинами про PayPal. В новинах різні обіцянки, але, на жаль, процес стоїть. Я отримую додатковий прибуток з онлайн ігри, але часто мені приходиться багато втрачати на продажах, тому що 95% всіх угод в інтернеті проводиться через PayPal. Коли ж все таки PayPal запрацює в повному обсязі... Можливо Ви порекомендуєте швидкі, та надійні способи отримання коштів з-за кордону. Я коростуюсь paysend, іноді ding, але ding це поповнення мобільного номера по всьому світу і там велика комміссія.
Усе залежить від сервісів, з якими Ви співпрацюєте! Особисто я користуюся Payoneer в основному, але є і інші, все залежить від конкретних обставин.

Юридические услуги  Viber/Telegra
Сверху Снизу