Кешбері списує гроші з карти?

Пушинка

Форумчанин
Реакции
24
Баллы
8
Ваш пол
Женский
На мені висить позика (яку я не оформлювала, але то інше питання), уже майже 2 місяці просрочка. Кешбері реально таке роблять?
Чи це тільки у мене джек-пот?
Оформили самі, гроші перерахували х..є...рзнає кому, родичів дістали, мені відписку дали, поліція нічого не робить, а тут ще й гроші хочуть вкрасти???
Добре, що начиталась форума і заблокувала карту, яка у них була верифікована раніше. Бо я 1 раз у них взяла, закрила вчасно.... а тут така фігня почалася...
Реально вони там з головою не дружать(((

Вложения

• 20200524_233721.jpg
    20200524_233721.jpg
    107,4 KB · Просмотры: 34
  • 20200524_234656.jpg
    20200524_234656.jpg
    1,7 MB · Просмотры: 36

vetal050

Premium
Реакции
18731
Баллы
2133
Ваш пол
Мужской
На мені висить позика (яку я не оформлювала, але то інше питання), уже майже 2 місяці просрочка. Кешбері реально таке роблять?
Оформили самі, гроші перерахували х..є...рзнає кому, родичів дістали, мені відписку дали, поліція нічого не робить, а тут ще й гроші хочуть вкрасти???
Добре, що начиталась форума і заблокувала карту, яка у них була верифікована раніше. Бо я 1 раз у них взяла, закрила вчасно.... а тут така фігня почалася...
Ну они же типа вам выдали займ, вот и пытаются попытать счастье, и стырить денюжку

Панамеро

Форумчанин
Реакции
279
Баллы
343
Ваш пол
Женский
Вопрос как обезопасить себя от таких случаев ? Если закрыла займ но в компании то остались данные, как их удалить . Менять паспорта, пароли , явки?

Роман Йосипович

Форумчанин
Реакции
400
Баллы
318
Ваш пол
Мужской
Списують. Якщо ви засвітили десь картку із CRV .у мене кожен місяць намагаються))

Пушинка

Форумчанин
Реакции
24
Баллы
8
Ваш пол
Женский
Ну они же типа вам выдали займ, вот и пытаются попытать счастье, и стырить денюжку
Я це розумію((( З кожним днем все більше дивуюсь в якій країні ми живем? Неможливе стає реальним.
Вони можуть нову карту знайти?

Роман Йосипович

Форумчанин
Реакции
400
Баллы
318
Ваш пол
Мужской
Списують. Якщо ви засвітили десь картку із CRV .у мене кожен місяць намагаються))
Замініть картку.
Я це розумію((( З кожним днем все більше дивуюсь в якій країні ми живем? Неможливе стає реальним.
Навряд чи. Якщо не в Приматі або Альфі.

vetal050

Premium
Реакции
18731
Баллы
2133
Ваш пол
Мужской
Не, новую карту они не найдут, если только сами не засветите, будут пытаться со старой списать

Пушинка

Форумчанин
Реакции
24
Баллы
8
Ваш пол
Женский
Вопрос как обезопасить себя от таких случаев ? Если закрыла займ но в компании то остались данные, как их удалить . Менять паспорта, пароли , явки?
Закрила 1 займ, а другий вони без мене самі оформили, він відповідно висить як просрочений. І змінити дані не можу, там усе заблоковано для змін
Замініть картку
Змінила! Це вони із старої намагались...
У мене Приват
Переживаю чи до нової не доберуться
Не, новую карту они не найдут, если только сами не засветите, будут пытаться со старой списать
Поки що не збираюсь світить.
Дякую за відповідь тепер спокійніше спатиму!

Панамеро

Форумчанин
Реакции
279
Баллы
343
Ваш пол
Женский
Ц
Закрила 1 займ, а другий вони без мене самі оформили, він відповідно висить як просрочений. І змінити
Це взагалі вкрай вже..пишіть їм і відразу в поліцію і нацком за таке можуть і ліцензію відібрати

Пушинка

Форумчанин
Реакции
24
Баллы
8
Ваш пол
Женский
Ц

Це взагалі вкрай вже..пишіть їм і відразу в поліцію і нацком за таке можуть і ліцензію відібрати
Писала... уже двічі, уже і в прокуратурі знайшла знайомих, щоб відкрили кримінальне провадження, а віз нині там... В кіберполіції радили дзвонити в НБУ , на урядову але я кілька разів набрала, не додзвонилась і більше не набирала

Mariana9720

Форумчанин
Реакции
1014
Баллы
548
Ваш пол
Женский
Жестяк. Шараги самі на людину займ оформляють. Я би певно до президента дійшла щоб відновити справедливість...

Пушинка

Форумчанин
Реакции
24
Баллы
8
Ваш пол
Женский
Жестяк. Шараги самі на людину займ оформляють. Я би певно до президента дійшла щоб відновити справедливість...
Справедливості немає, є байдужість правоохоронців. На жаль. Я розчарована.

Спочатку я всім звонила, доказувала та нікому крім мене це не цікаво, навіть самим Кешбері. Я впевнена , що цим займається хтось із їхніх співробітників. Виходить, що навіть керівникам МФО не цікаво чи є в їхніх рядах криси, які таким чином крадуть гроші. Я бачила схожу тему тут на форумі і думаю, що такі випадки як у мене не поодинокі.

Сверху