Адвокат скасує виконавчий напис нотаріуса, зніме арешт з рахунку, припинить списання та поверне кошти, в тому числі витрати на Адвоката!

5,00 звёзд
Оценок: 2

Denzell

Читатель
Реакции
0
Баллы
126
Ваш пол
Мужской
Вибачаюсь шо мабуть не в тему, де ващi контакти взяти?)

LeTa

Enjoy the silence
Команда форума
Модератор
Реакции
25129
Баллы
2123
Ваш пол
Женский
Denzell, контакты указаны в подписи автора, и в первом сообщении темы)

Лялька

Читатель
Реакции
3
Баллы
128
Ваш пол
Женский
Оч
В підписі у адвоката є номер телефону і вайбер, читай уважніше, це ж вам не кредитний договір )
Нет, ну смешно.
Вот по тому я и не люблю что то писать на форуме, помощи не особо, а вот различные хохмачи тут как тут всегда

Neo

Команда форума
Модератор
Реакции
32279
Баллы
2153
Ваш пол
Женский
Оч

Нет смешно. Вот по тому я и не люблю что то писать на форуме, помощи не особо, а вот различные хохмачи тут как тут всегда
Ничего смешного нет, что Вам подсказали, где смотреть контакты для связи с адвокатом.

Bdgilka

Читатель
Реакции
6
Баллы
128
Ваш пол
Женский
Ді Джи Фінанс подзвонили і попередили , що вони ініціюють в односторонньому порядку виконавче провадження за боргом по Мілоан завищеному у декілька разів. Також сказали, що починають судове засідання без мене, яке буде проведено протягом одного дня, а мій зарплатний картковий рахунок буде арештовано і з мого зарплатного рахунку автоматично будуть зніматися кошти. Зараз хворію, не вистачає на ліки, відповіла, що можу надати довідки з лікарні. мені відповіли, що якщо я не інвалід, то довідки не мають ніякого значення. Що робити?

ВаЛиКо

WANTED
Проверенный
Реакции
59073
Баллы
3528
Ваш пол
Мужской
Ді Джи Фінанс подзвонили і попередили , що вони ініціюють в односторонньому порядку виконавче провадження за боргом по Мілоан завищеному у декілька разів. Також сказали, що починають судове засідання без мене, яке буде проведено протягом одного дня
Ви вже досить довго на форумі, щоб розуміти, що це звичайні лякалки ))
В 99,99% випадках...
а мій зарплатний картковий рахунок буде арештовано і з мого зарплатного рахунку автоматично будуть зніматися кошти.
Накласти арешт на ваші рахунки може тільки виконавча служба і ніяк не підвальне мфо.
Зараз хворію, не вистачає на ліки, відповіла, що можу надати довідки з лікарні. мені відповіли, що якщо я не інвалід, то довідки не мають ніякого значення.
Нажаль, так воно і є... Їм глибоко плювати на будь-які ваші проблеми включно із здоров'ям...
Перевіряйте себе на офіційних реєстрах мінюста.
З'явиться ВП - тоді і звернетесь за допомогою юридичною.

Litvinenko_Nika

СчастливаЯ
V I P
Реакции
26259
Баллы
2283
Ваш пол
Женский
Оч

Нет, ну смешно.
Вот по тому я и не люблю что то писать на форуме, помощи не особо, а вот различные хохмачи тут как тут всегда
Помощь тут окажут..Но и внимательность иногда нужна.

Kot13

Читатель
Реакции
5
Баллы
278
Доброго вечора, підкажіть будь ласка вартість допомоги по визнанні вп таким яке не підлягає виконанню.. одразу 2 вліпили а ніразу з таким не стикався..

Bdgilka

Читатель
Реакции
6
Баллы
128
Ваш пол
Женский
Ви вже досить довго на форумі, щоб розуміти, що це звичайні лякалки ))
В 99,99% випадках...

Накласти арешт на ваші рахунки може тільки виконавча служба і ніяк не підвальне мфо.

Нажаль, так воно і є... Їм глибоко плювати на будь-які ваші проблеми включно із здоров'ям...

Перевіряйте себе на офіційних реєстрах мінюста.
З'явиться ВП - тоді і звернетесь за допомогою юридичною.
Дякую за докладну інформацію!)

Advokat Ukraine

Адвокат
Юрист
Реакции
620
Баллы
2173
Ваш пол
Мужской
Kot13, прошу звертатися щодо цього питанням на вайбер або на електронну пошту.

Irenka

V I P
Реакции
245
Баллы
1825
Ваш пол
Женский
Скажите,Инн могут сделать только три года после просрочки?,или и через 5-10 лет тоже?

Advokat Ukraine

Адвокат
Юрист
Реакции
620
Баллы
2173
Ваш пол
Мужской
Скажите,Инн могут сделать только три года после просрочки?,или и через 5-10 лет тоже?
Напевне сказати не можу, вважаю, що вик. нап. нотаріуса щодо кредитних правовідносин це протиправна схема, а тому можуть його зробити будь-коли. Для деяких конкретних нотаріусів, закони "не писані".

Milashe4ka

Форумчанин
Реакции
6
Баллы
3
Ваш пол
Женский

Ви не будете винні Банку або фінансовій компанії на підставі виконавчого напису нотаріуса, відповідно Ви збережете Ваші гроші!

1. Підписуємо договір про надання професійної правової домоги між Клієнтом та Адвокатським бюро "Калінін і Партнери" (пересилаємо договорів Новою Поштою з підписом,печаткою).
2. Клієнт оплачує гонорар (винагороду) на банківський рахунок Адвокатського бюро, що вказаний в договорі, повністю, або частково (рівними частинами щомісяця в строк до 6 міс.).
УВАГА! Для гарантії Клієнта, Договором передбачено повернення оплачених сум за умови, якщо суд відмовить. Про те, ми впевнені, що цього не станеться, адже судами вже напрацьована загальна практика, що захищає інтереси Клієнта.
3. Після цього Ваша участь припиняється, адвокат самостійно підписує та надсилає всі необхідні документи! Ми повністю візьмемо всі турботи на себе, Ви отримаєте готовий результат!
4. Негайно адвокат готує до суду заяву про забезпечення позову (суд забороняє списувати з ваших доходів, банківського рахунку гроші). Сплачується судовий збір - 420,40 грн.
5. Адвокат звертається з адвокатським запитом до приватного виконавця (органу ДВС), нотаріуса та отримує протягом 10 днів документи, що необхідні для звернення до суду.
6. Готує та подає позовну заяву до суду за місцем реєстрації Клієнта, де відповідач Банк чи фінансова організація. Сплачується судовий збір - 840,80 грн.
7. Адвокат представляє інтереси Клієнта в суді дистанційно незалежно від кількості засідань, в режимі відеоконференції з іншим судом, який визначить адвокат (процесуальне законодавство допускає проведення відеоконференцій, для цього суди обладнані спеціальним зв'язком).
8. Суд приймає рішення (задовольняє позов) скасовує виконавчий напис, одночасно стягує з банку (фінансової організації) на користь Клієнта всі судові витрати - це сплачений судовий збір та витрати на адвоката.
9. На підставі рішення суду приватний виконавець (орган ДВС) закриває виконавче провадження, знімає арешт з банківських рахунків, майна, відкликає
списання з Вашої заробітної плати, пенсії та інших джерел доходу.
10. Крім рішення, суд видає Клієнту виконавчий лист про стягнення на його користь судових витрат, який подається разом з довідкою про відкритий рахунок в банку до державної виконавчої служби, після чого банк чи фінансова організація відшкодовує Клієнту витрати.
Скажіть будь ласка чи займаєтеся ви справами банкрутсва фізичних осіб​

Для більш детальної консультації з Вашої ситуації звертайтеся просто зараз! Ми обов’язково Вам допоможемо! тел. 0952035777.

St_

Читатель
Реакции
0
Баллы
1
Ваш пол
Женский
Здравствуйте. Мои счета заблокированы. Писем никаких я не получала. Приложение Дія показывает, что Виконавчих Проваджень нет. Что мне делать? Частный исполнитель Дорошкевич В.Л.

Advokat Ukraine

Адвокат
Юрист
Реакции
620
Баллы
2173
Ваш пол
Мужской
Здравствуйте. Мои счета заблокированы. Писем никаких я не получала. Приложение Дія показывает, что Виконавчих Проваджень нет. Что мне делать? Частный исполнитель Дорошкевич В.Л.
Рекомендую звернутися до суду та визнати виконавчий напис таким, що не підлягає виконанню.

UaMax1982

Форумчанин
Реакции
66
Баллы
913
Ваш пол
Мужской
Вартість всіх послуг адвоката (гонорар) - 4 500 грн.
Наголошую, що ці витрати вам відшкодують за рішенням суду.
Приклад нашого рішення, яке також можете отримати і ви!
Визнати виконавчий напис від 04 квітня 2020 року, вчинений приватним нотаріусом Броварського районного нотаріального округу Київської області Колейчик Володимир Вікторович зареєстрований за №6482 про стягнення грошових коштів в сумі 15030,00 грн. заборгованості за кредитним договором та 1400,00 грн. за вчинення виконавчого напису з ОСОБА_1 на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Алекскредит» таким, що не підлягає виконанню.

Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю фінансова компанія «Алекскредит» код ЄДРПОУ41346335, на користь ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 на відшкодування судових витрат по сплаті, а саме: судового збору за подання позовної заяви - 840,80 грн, 420,00 грн. за сплату заяви про забезпечення позову та 5200,00 грн. - витрати за надання правничої допомоги.​
И вот интересно, Алекскредит отдал все ети деньги???

Уставший

Форумчанин
Реакции
67
Баллы
913
Ваш пол
Мужской
Добрый вечер сколько будет стоить 1 мфо ? Примерно 3 тис брал 10 отдал и ещё должен ?

Сверху Снизу